Informacje Ogólne

Informacje zawarte na stronach www F.H.U. Prim Gastro / Prim Gastro Professional czy zamieszonych katalogach nie stanowią oferty w porozumieniu prawa.

Ceny zawarte stronach F.H.U. Prim Gastro / Prim Gastro Professional czy zamieszonych katalogach są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

F.H.U. Prim Gastro / Prim Gastro Professional zastrzega sobie prawo do zmiany cen i wycofania artykułów ze sprzedaży, informacja o wyżej wymienionych zmianach zostanie opublikowana na niniejszej stronie www.

Wszystkie zamieszczane zdjęcia mają charakter poglądowy.

Niektóre wyroby zostały pokazane na zdjęciach z wyposażeniem dodatkowym nie wchodzącym w ich skład.

F.H.U. Prim Gastro / Prim Gastro Professional nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy.

Właściwe produkty mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach.

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie materiałów zawartych na niniejszej stronie www czy w zawartych na niej katalogach oraz naruszanie ich bez zezwolenia jest zabronione.

Wszystkie urządzenia wymagające stałego podłączenia do sieci wodnej muszą mieć podłączony dodatkowo uzdatniacz wody użytkowany zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku jego braku nie będą udzielane gwarancje.

Wszystkie produkty przedstawiane na niniejszej stronie www oraz w zawartych na niej katalogach spełniają wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa.