Szukaj zaawansowane
    Kategorie

 
     
Profesjonalne urządzenia i meble
dla gastronomii, hoteli i pralni

Projekty

graficzne technoligi

 

 

Projekty wykonujemy zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP, uzgadniamy z Rzeczoznawcami oraz opiniujemy przez SANEPID i BHP. Wykonujemy projekty technologiczne, a także na życzenie klienta wizualizację 3D w programie Mastechef CAD związane z branżą gastronomiczną i pralniczą. Zaczynamy od podstaw lub modyfikujemy obecny stan lokali. Oferujemy najlepsze i sprawdzone rozwiązanie ciągów technologicznych, aby praca w zaprojektowanej przez nas kuchni dawała zadowolenie i satysfakcję z wykonanej pracy. Każde uwagi i pomysły są mile widziane, dają nam one szersze pole działania.

 

 

Untitled_1.jpg Untitled_2.jpg

 

 

Wybierając profesjonalne urządzenia staramy się dobrać takie by były wielofunkcyjne i sprawdzające się w każdej sytuacji. Jak również chcemy zaznaczyć iż urządzenia, które proponujemy są energooszczędne oraz mają małe zużycie wody. Urządzenia nasze są godne polecenia ze względu na to, że sprawdzają się w każdej sytuacji dając zadowolenie Państwa oraz Państwa Klientów. Grono naszych zadowolonych Klientów przedstawiamy w dziale Referencje.

 

 


Untitled_4.jpg Untitled_6.jpg

 

 

Podstawowy projekt technologiczny obejmuje:

•    wrysowanie podkładu na potrzeby wykonania projektu technologii z dostarczonej wersji papierowej lub PDF ( nie dotyczy jeśli został dostarczony podkład DWG)
•    opracowanie układu funkcjonalnego zaplecza gastronomicznego,
•    wrysowanie i opracowanie ustawienia urządzeń technologicznych
•    przygotowanie listy urządzeń wraz z wymiarami i danymi technicznymi (moc, zasilanie)
•    zaopiniowanie projektu przez rzeczoznawców ds. sanitarno-epidemiologicznych i BHP
•    projekty techniczne z wytycznymi dla poszczególnych branż (wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i gazowych)
•    dopasowanie opracowanej technologii do rzeczywistych wymiarów
•    konsultacje i doradztwo w momencie realizacji wyposażenia
•    przekazanie opracowanej dokumentacji w wersji PDF lub papierowej
•    na życzenie klienta wykonujemy także wizualizację 3D zaprojektowanych pomieszczeń w programie MasterChef CAD

Untitled_14.jpg Untitled_15.jpg

 

 

Korzyści płynące z projektowania 3D to przede wszystkim: pełna wizualizacja projektu, wysokiej jakości prezentacje, pewność lepszego zrozumienia projektu, lepsza kontrola projektu, zminimalizowanie błędów w projekcie ze względu na dokładność.Wykonując nietypowe meble na życzenie klienta, które projektując w widokach 3D mamy pewność, że końcowo wykonany mebel będzie najbardziej zbliżony do oczekiwań Klienta.Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów.