Szukaj zaawansowane
    Kategorie

 
     
Produkty

WYPRZEDAŻ -> CC-32 Combi Cutter HALLDE


Cena katalogowa: netto 4 790,00 zł
Cena specjalna: netto 3 863,16 zł
brutto 4 751,69 zł
WYPRZEDAŻ
 
CC-32 Combi Cutter HALLDE
2 kg/min • 10-80 porcji dziennie
 
WYDAJNOŚĆ: Przetwarza do 2 kg na minutę z zastosowaniem przystawki do szatkowania. Umożliwia przygotowanie od 10 do 80 porcji dziennie. Pojemność podajnika: 0,9 litra. Całkowita pojemność misy: 3 litry. Pojemność netto misy, płyn 0,9 l.
 
PRZYGOTOWANIE: Przystawka do szatkowania warzyw - krojenie w plastry, kostkę, szatkowanie, tarcie i krojenie w słupki owoców, warzyw, suchego pieczywa, sera, orzechów, pieczarek.
 
RODZAJ OBRÓBKI: Przystawka pionowa kuter / mikser - służy do przygotowywania żywności w postaci mokrej, suchej i płynnej. Rozdrabnianie, mielenie, miksowanie i mieszanie, mięsa, ryb, owoców, warzyw, cebuli, pietruszki, orzechów, migdałów, parmezanu, pieczarek, czekolady, suchego pieczywa itp. Przygotowanie dresingu, olejów ziołowych, zagęszczaczy, ubitych mieszanek, majonezu, sosów, deserów, mielonego mięsa, pure, pasztetu, bułki tartej itp.
 
CHARAKTERYSTYKA: Zasilanie jednofazowe. Urządzenie można zamówić razem z przystawką do szatkowania, przystawką pionową kuter / mikser lub z obydwiema przystawkami.

Dwie prędkości 500 i 1 500 obr/min oraz automatyczne ustawienie prędkości z wykrywaniem typu zamontowanej przystawki.

Przystawka do przygotowywania warzyw. Półokrągły podajnik, który można otworzyć w celu szybkiego i łatwego podawania produktów obiema rękami. Podłużna przystawka do ciągłego cięcia ogórków, pora, itp. Podajnik wyposażony w automatyczną funkcję uruchomienia / zatrzymania, zapewniający szybkie i bezpieczne podawanie. Tarcze tnące z mocnego acetalu, polipropenu lub aluminium, z ostrzami, które można wyjmować w celu wymiany lub zaostrzenia
.
 
MATERIAŁY: Obudowa urządzenia wykonana jest z tworzywa ABS. Przystawka pionowa kuter / mikser z misą ze stali nierdzewnej.

Forma zasilania:

System parowy:

Poziomy:

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu:
zadzwoń do Nas: 602 722 672 / 18 20 11 367
albo napisz primgastro@primgastro.zakopane.pl
lub wypełnij formularz