Szukaj zaawansowane
    Kategorie

 
     
Produkty
Profesjonalne urządzenia i meble
dla gastronomii, hoteli i pralni

Wozy stylizowane do obsługi cateringowej imprez plenerowych oraz jako wyposażenie dodatkowe dla sieci gastronomicznych


Tylko wtedy, gdy coś zachwyca, może wynikać z pasji.
Nadzwyczajne rzeczy, ale zwyczajne. Dają nam szczególne momenty w życiu, aby inspirować pasja i sprawiać przyjemność.Nadzwyczajne rzeczy są rzadkie i cenne. fascynujące, ponieważ ich piękna forma, piękne szczegóły zaskoczą i zachwycą swoją wyjątkowością. Nadzwyczajne rzeczy są niepowtarzalne. Oryginalne i charakterystyczne. Podobnie jak nasze wozy. W ich wykonaniu, jest doskonałość i indywidualność
,ale także zwyczajność z którą chcemy się stykać codziennie.

 

 

Tradycja nie tylko tworzy ponadczasowe wartości. Ona ma również wpływ na wartość czasu.
Zachowanie tradycji jest dziś sztuką samą w sobie.Dopiero gdy tradycja porusza się wraz z duchem czasu i jest ciągle odnawiana, tak aby fascynacja nią nie gasła i nie rozpoczeła zbierania kurzu. Nasza tradycja produkcji wozów rozpoczęła się w 1919r. Z pokolenia na pokolenie pasję, wiedzę i umiejętności w sztuce kołodziej były przekazywane w rodzinie i doprowadzana do perfekcji. Tak więc udało się zachować jedną z ostatnich firm produkujących wozy w Niemczech nie tylko udało się zachować nasze rzadkie tradycje rzemieślnicze, ale opracowaliśmy w ciągu niemal stulecia wiele bardzo funkcjonalnych innowacji .Z zewnątrz nasze wozy inspirują dziś swym ponadczasowy designem. Wewnątrz bije impuls z najnowocześniejszych technologii.

 

Perfekcyjne w każdym szczególe. Zrealizowane jako kompletna całość.
Dla nas, doskonałość to nie tylko doskonały wygląd: w naszych wozach doskonałość jest w każdy włóknie. Czy to w zatopionych śrubach, w bezgłośnych łączeniach lub w profile rzeźby , naszej doskonałości nie można po prostu widzieć, można ją słyszeć, czuć i powąchać również. To staje się zmysłowym doświadczeniem. Tylko wtedy jest dla nas idealne. I nie mierzymy doskonałości za pomocą wszelkiego rodzaju zwyczajowymi normami, ale z pomocą euforii i zadowolenia naszych klientów.Zapewniamy podstawę naszej jakości za pomocą materiałów z najwyższej półki i doświadczonego zespół specjalistów. Wszystko inne jest przedmiotem naszych najwyższych standardów. Jesteśmy zasilani przez naszą pasją którą dzielimy się z naszymi klientami - entuzjazm dla prawdziwych kolekcjonerów.

 

Tylko osobisty charakter zamienia indywidualność w unikatowość.
W naszym biznesie wtwarzania wozów , tradycyjne narzędzia są tak samo w domu jak i nowoczesne maszyny. Ale to nie tylko świetnie dostrojone współpracy między tradycją a innowacją, która otwiera wiele możliwości dla nas.To również koncentracja specjalizacji wszystko pod jednym dachem, to wszystko pozwala nam na produkcje dokładnie tak jak lubisz: indywidualnie i niepowtarzalnie. U nas wszystko jest szyte na miarę. Standard lub luksusowy, wykończenie lakierem lub lakierem fortepianowym, drewniany lub marmurowy blat, pokrycie nylonem lub skórą: każdy wóz jest inny i ma charakter prawdziwie osobisty.

 

Wyjątkowy wybór różnorodnych możliwości: jedyny w swoim rodzaju.
Tylko wtedy, gdy możemy zapoznać się z twoim pomysł aż do najdrobniejszych szczegółów możemy zacząć budować wóz. Czy jest to kantorek sprzedaży lub bar, ekskluzywny salon whisky i cygar, lub ekstrawaganckie Mobile Suite, produkujemy wspaniały jedyny w swoim rodzaju wóz dokładnie taki, jaki chcesz. Nie ma granic, jeśli chodzi o materiały do wybóru. Wszystkie materiały są objęte gwarancją mają długą żywotność i wysokiej jakości. Po kilku miesiącach, wóz jest gotowy i przygotowany do wysyłki. Teraz możesz być naprawdę podekscytowany wieloma funkcjami lub po prostu podziwiać fakt, że posiadasz coś, co stało się niezwykłą rzadkością w dzisiejszych czasach: wspaniały jedyny w swoim rodzaju obiekt.Forma zasilania: nie dotyczy

System parowy: nie dotyczy

Poziomy: nie dotyczy

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu:
zadzwoń do Nas: 602 722 672 / 18 20 11 367
albo napisz primgastro@primgastro.zakopane.pl
lub wypełnij formularz