Szukaj zaawansowane
    Kategorie

 
     
Produkty
Profesjonalne urządzenia i meble
dla gastronomii, hoteli i pralni

Suszarka do rąk Dyson Airblade Mk2


Najnowszy produkt firmy Dyson, suszarka do rąk Airblade, jak wszystkie produkty Jamesa Dysona powstała w związku jako rozwiązanie kłopotów z istniejącymi produktami, które okazały się nieskutecznie.

Inżynierowie firmy Dyson rozpoczęli badania i szybko odkrył, że suszarki do rąk pracują zbyt długo, ponieważ opierają się one na starej 60-latniej technologii. Zasysają powietrze, ogrzewają je, a następnie wydmuchują na ręce. Dodatkowym źródłem problemów był fakt, że powietrze w toalecie zasysane przez suszarki jest pełne bakterii, co oznaczało, że są one również bardzo niehigieniczne. Więc nie tylko suszenie rąk zajmuje zbyt wiele czasu, ale dodatkowo czynność ta okazała się niehigieniczne i pochłaniająca zbyt dużo energii.

Inżynierowie i naukowców firmy Dyson spędzili kolejne 3 lata na stworzeniu zupełnie nowego rodzaju suszarki do rąk, który rozwiąże te problemy. I w ten sposób powstała profesjonalna szybka i higieniczna suszarka do rąk, a jedna z jej odmian odporna jest na dewastacje.

Zapraszamy do zapoznania się z informacja o tym produkcie

 

Najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk.

 

 

W przypadku suszarki Dyson Airblade™ wystarczy 10 sekund aby wysuszyć ręce - zbiera wodę z rąk jak wycieraczka samochodowa. Jest to najszybsza suszarka do rąk - oczyszcza powietrze przed skierowaniem go na ręce, tak więc jest ona również higieniczna. Ponadto zużywa do 80% mniej energii niż tradycyjne suszarki.

 

 

 

 

 

 

 

Technologia Airblade™

 

 Powietrze przechodzi przez dwa otwory o szerokości rzęsy dzięki czemu powstają strumienie powietrza poruszające się z prędkością 644 km/h. Woda ściągana jest z rąk zaledwie w 10 sekund. Dzieje się tak dzięki nowemu silnikowi cyfrowemu, który obraca się szybciej niż silnik Formuły1.

 

 

Silnik cyfrowy Dyson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowując Suszarka do rąk AIRBLADE AB Dyson to:

 • Strumień powietrza o ogromnej prędkości 644km/h pozostawia ręce dokładnie wysuszone. Dyson Airblade potrzebuje tylko 10 sekund na wysuszenie dłoni i nie używa do tego gorącego powietrza ani parowania
 • Suszenie w ciągu 10 sekund sprawia, że ręce są osuszone i jednocześnie chronione przed zarazkami
 • Ręce są suszone bez konieczności ich pocierania, które potęguje ilość bakterii na skórze
 • Filtr HEPA H12, z powłoką antybakteryjną, zapewnia sterylny strumień powietrza osuszający dłonie
 • Efektywność filtracji 99,97%
 • Filtrowane jest także powietrze zasysane do suszarki
 • Automatyczny włącznik - czujnik ruchu
 • Wytrzymała, odporna na uszkodzenia obudowa z aluminium i antybakteryjnego tworzywa sztucznego, powłoka - odporny na zadrapanie lakier z powłoką antybakteryjną
 • Dyson Airblade jest jedyną suszarką do rąk, która otrzymała poparcie Royal Institute of Public Health (Królewski Instytut Zdrowia Publicznego w Wielkiej Brytanii)
 • Dyson we współpracy z naukowcami ze Skin Research Centre Uniwersytetu w Leeds przeprowadził badania, które potwierdziły, że suszarka Dyson Airblade jest przyjazna dla skóry nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. Wyniki badań uzyskały poparcie British Skin Foundation
 • Energooszczędny silnik cyfrowy Dyson Digital Motor o mocy 1600 W
 • Dyson Airblade zużywa do 83% mniej energii - w trybie standby tylko 1W/godzinę
 • Ponieważ Dyson Airblade zużywa mniej energii, jest tańsza w eksploatacji. Ponad 5 lat użytkowania Dyson Airblade daje co najmniej 80%-ową oszczędność w porównaniu z używaniem tradycyjnych suszarek i 99%-ową oszczędność z porównaniu z kosztami papierowych ręczników. Porównaj koszty eksploatacji w tabeli.

 


To najszybsza suszarka - a także najbardziej higieniczna, ponieważ powietrze jest oczyszczane zanim zostanie skierowane na ręce. Ze względu na to, że zużywa mniej energii niż tradycyjne suszarki, jest tańsza w eksploatacji i wpływa na zmniejszenie emisji CO2 w Twojej firmie.

     
     
     

 


Forma zasilania: 220V/ 60Hz, AC

System parowy: nie dotyczy

Poziomy: nie dotyczy

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu:
zadzwoń do Nas: 602 722 672 / 18 20 11 367
albo napisz primgastro@primgastro.zakopane.pl
lub wypełnij formularz