Szukaj zaawansowane
    Kategorie

 
     
Produkty
Profesjonalne urządzenia i meble
dla gastronomii, hoteli i pralni

OG188


Urządzenie do Gotowania  188 cm długości.
Konstrukcja wykonana całkowicie ze stali o dużej grubości. Płyta złozona z  6 dużych palników sprawności (do 6 kW) oraz dwa elementy grzewcze 40 cm. Płyta dostępna jest również z 4 palnikami, centralnym coup de Feu i dwóch elementów grzewczych 40 cm. Ciężkie kraty żeliwne, tace i topy z odpornej na zarysowania stali nierdzewnej. Wielofunkcyjny maxi-piekarnik wyposażony w profesjonalne GN1 / 1 tace ze stali nierdzewnej.

Piec dostępny jest również z dostosowaniem do gazu ziemnego. Szuflady ze stali szczotkowanej wyposażone w system spowolnionego zamykania .

Szczegóły techniczne

COOKER PASTA: profesjonalna kuchenka do makaron o dużej pojemności (do 14 litrów). Wyposażony w zawór spustowy i
kosz z perforowanej stali . Na kosze żądania w różnych rozmiarach i rodzajach dostępne są w celu umożliwienia jednoczesnego gotowania różnych typów makaronów. Idealny do gotowania warzyw, ryżu i jaj.
Parowar: Profesjonalny parowiec o dużej pojemności (do 14 litrów). Wyposażony w zawór spustowy i perforowanej tacka ze stali nierdzewnej.
SMOOTH FRY TOP: profesjonalna gładka płyta kuchenna chrom, wykonane z grubej stali polerowana, aby zapobiec przywieraniu żywności, z pokrywą i szufladą do zbierania gotowania płynów. Szczególnie silne i wytrzymałe, szybko osiąga żądaną temperaturę.
ROWKOWANE FRY TOP: profesjonalny ryflowana płyta kuchenna chrom, wykonane z grubej stali, z pokrywą i szufladą do zbierania gotowania płynów. Szczególnie silne i wytrzymałe, szybko osiąga żądaną temperaturę.
CERAN FRY TOP: profesjonalny top smażyć CERAN z pokrywą i szufladą do zbierania gotowania płynów. Szybko osiąga żądaną temperaturę.
Coup de Feu: promienna blacha stalowa, grubość 15mm. Cała powierzchnia płyty może być stosowany jako gotowania powierzchni dla bardziej doniczkach.
Grill: profesjonalny grill węglowy. Duży i mocny, aby zagwarantować znakomitą kuchnię, takich jak na tradycyjnym grillu. W komplecie specjalny grill, który pozwala uniknąć dymu i jest regulowany. Wyposażony w zasobniku gromadzenia gotowania płynów.
TOP Gotowanie indukcyjne: powierzchnia indukcja 35x47 cm.
TOP INDUKCYJNE WOK: wok indukcyjny z okrągłym kryształu, średnica 30 cm.
Umywalka zestaw: zlew z kranem w polerowanego mosiądzu lub niklu.
Blat inbrushed stali.
10KW PALNIK MAXI z płomienia pilota.

Profesjonalny stali nierdzewnej piekarnik wielofunkcyjny. Posiada szeroki asortyment akcesoriów i suppliances pieczenia.
Litej stali szuflady stalowe, z powolnym Blummotion systemu zamknięcia.

Górne, piece i gotowania elementy kolekcji OFFICINE Gullo mogą być dostarczane zarówno w gazie iw jednym lub trójfazowe wersji elektrycznej.


Forma zasilania:

System parowy: nie dotyczy

Poziomy: nie dotyczy

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu:
zadzwoń do Nas: 602 722 672 / 18 20 11 367
albo napisz primgastro@primgastro.zakopane.pl
lub wypełnij formularz